Productomschrijving
Vervangbare siliconen case voor beveiligingscamera's, set van 2, zwart. Deze zwarte siliconen hoezen beschermen de camera tegen ontdekking wanneer ze buiten hangen. UV- en waterbestendig, geschikt voor binnen- en buitengebruik. Eenvoudig te bevestigen (slip-on/slip-off).
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 6.30 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Silica |
| Type beveiligingscamera-accessoire | Weerbestendige behuizing/kap |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De 2 Stuks - Weerbestendige siliconen behuizing Voor eufyCam 2C / 2C Pro - silicone behuizing voor bewakingscamera - waterdichte - uv-bescherming - zacht - duurzaam - Home Security Camera systeem kost € 14,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 87,70 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.