€ 105,95
- Uiterlijk 3 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit pakket bestaat uit 4 keer de Arenti IN1 Camera voor binnen. Elke camera bevat een 32 GB SD Kaart.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Merk | Arenti |
| Kleur | Met 32 GB sd-kaart |
Beeld
| Bereik | 15 m |
| Infrarood afstand | 10 m |
Geheugen
Overige productinformatie
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fisheye | Nee |
| Taal handleiding | Duits |
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 299 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.96 kg |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera's
De Arenti IN1-32 4 Pack - Beveiligingscamera - 4 Indoor Wifi IP-camera's MET 32 GB SD Kaarten kost € 105,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 199,58 voor beveiligingscamera's.
Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle beveiligingscamera's.