Dummy camera - realistisch - zwart - professioneel - voor binnen en buiten - knipperend led indicator
Productomschrijving
Deze proffesionele dummy camera is voorzien van een LED indicator. Door deze led indicator, die elke 5 seconde oplicht lijkt het net of de dummy camera echt is, wat mensen afschrikt en ervan weerhoud om onaangename dingen te doen rondom bijvoorbeeld uw woning of bedrijfsruimte.
Door de kunsstof kabel die vanuit de camera in de muurbeugel verdwijnt, geeft het een realistisch beeld. Indringers kunnen de camera dan niet van echt onderscheiden.
De 2x AA batterijen die hiervoor nodig zijn, zijn niet standaard meegeleverd.
De dummy camera is voor binnen- en buitengebruik. De dummy camera kan handig gemonteerd worden door middel van de bijgeleverde schroeven en pluggen. Inclusief een montagebeugel met 3 schroefingangen.
Wij raden aan om op meerdere plekken deze dummy camera's neer te hangen, om te voorkomen dat indringers via een andere weg alsnog hun slag slaan.
Daarom bieden wij een korting aan bij afname van 2 of 3 stuks.
Deze dummy camera is verkrijgbaar in zwart en zilver kleur.
Door de kunsstof kabel die vanuit de camera in de muurbeugel verdwijnt, geeft het een realistisch beeld. Indringers kunnen de camera dan niet van echt onderscheiden.
De 2x AA batterijen die hiervoor nodig zijn, zijn niet standaard meegeleverd.
De dummy camera is voor binnen- en buitengebruik. De dummy camera kan handig gemonteerd worden door middel van de bijgeleverde schroeven en pluggen. Inclusief een montagebeugel met 3 schroefingangen.
Wij raden aan om op meerdere plekken deze dummy camera's neer te hangen, om te voorkomen dat indringers via een andere weg alsnog hun slag slaan.
Daarom bieden wij een korting aan bij afname van 2 of 3 stuks.
Deze dummy camera is verkrijgbaar in zwart en zilver kleur.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| LED-Indicator | Ja |
| Voedingstype | Batterij |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Inclusief muurbeugel | Ja |
| EAN | 8719425712093 |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 8 cm |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 294 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 dummycamera 1 bevestigingsmateriaal |
EAN
| EAN | 8719425712093 |
Prijsvergelijking dummy camera's
De Dummy camera - realistisch - zwart - professioneel - voor binnen en buiten - knipperend led indicator kost € 17,09. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,28 voor dummy camera's. Dummy camera's zijn beschikbaar vanaf € 3,99. Bekijk alle dummy camera's.