Productomschrijving
Wandbeugel voor DS-2CD2365XX zwart
Specificaties
Algemene kenmerken
| Merk | Hikvision |
| Kleur | Zwart |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
Technische specificaties
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Netwerk
Bediening & alarmering
| Bediening via mobiele app | Nee |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 18.35 cm |
| Product breedte | 13.60 cm |
| Product hoogte | 23 cm |
Garantie
Overige productinformatie
| Verpakkingsinhoud | wandbeugel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 93183 |
| EAN | 6954273693183 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fisheye | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 179 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.14 kg |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera's
De HIKVISION Wandbeugel DS-1273ZJ-140 | Zwart kost € 38,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 197,65 voor beveiligingscamera's.
Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 8,55.
Bekijk alle beveiligingscamera's.