€ 68,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dubbele lens, maximale beveiliging Houd altijd volledig overzicht met de Imou Cruiser Dual 6MP. Dankzij de combinatie van twee lenzen (totaal 6MP) mis je geen enkel detail. De vaste lens bewaakt continu één gebied, terwijl de draaibare pan & tilt-lens actief meebeweegt en automatisch volgt.
Geniet van scherpe beelden in 2K kwaliteit, zelfs in het donker dankzij nachtzicht in kleur. Met AI-detectie voor personen en voertuigen ontvang je alleen relevante meldingen, terwijl Smart Tracking verdachte bewegingen automatisch volgt.
Bij ongewenste situaties grijpt de camera direct in met een ingebouwde sirene en spotlight. Via tweeweg-audio praat je eenvoudig met bezoekers of schrikt indringers af.
Je beelden sla je veilig op via MicroSD (tot 256GB), NVR of app, en bekijk je eenvoudig terug in de Imou Life app. Dankzij IP66 weerbestendigheid is de camera geschikt voor elk seizoen.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Merk | Imou |
| Kleur | Wit |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Keurmerk | CE, UKCA |
Technische specificaties
| Voedingstype | Netstroom |
| Zichtbare microfoon | Ja |
| Geintegreerde speakers | Ja |
| IP-Camera functies | PTZ-camera |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Alarmsysteem protocol | Wifi |
Beeld
| Infrarood sensor (nachtzicht) | Ja |
| FPS | 15 |
Netwerk
| Bedrade snelheid | Fast Ethernet (Tot 100 Mbps) |
| WIFI | Ja |
Geheugen
| Opslagmogelijkheden | Micro SD-kaart |
| Extern geheugenslot | Y |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
Bediening & alarmering
| Bediening via mobiele app | Ja |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 124.98 cm |
| Product breedte | 158.72 cm |
| Product hoogte | 201.90 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | IPC-S7XP-6M0WED |
| EAN | 6971927239559 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | . |
| Afstandsbediening | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fisheye | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Linux |
| Model | Imou Cruiser Dual Torentje IP-beveiligingscamera Buiten 2304 x 1296 Pixels Bureau |
| Sensor/Pixel Numbers | 3 Megapixel |
| Taal handleiding | Engels |
| Type beveiligingscamera | IP-camera |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera's
De Imou Cruiser Dual 6MP - Beveiligingscamera Voor Buiten - Wit - Camera Met Verstelbare Dubbele Lens (2 x 3MP) - 360° Dekking - Accurate Persoons- En Voertuigdetectie - Nachtzicht Continue In Kleur - Sirene - IP66 Bestemd Tegen Zware Weeromstandigheden kost € 68,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 197,95 voor beveiligingscamera's.
Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 5,26.
Bekijk alle beveiligingscamera's.