Met de Laxihub P2F beweegbare bewakingscamera voor binnen kan je jouw woning, huisdier of kind met een gerust hart even alleen laten.
Brede kijkhoek
- Roteerbaar (355° horizontaal en 75° verticaal).
- Elke deel van je huis met de pan-tilt functie bekijken
Verbeterde nachtzicht
- 5MP Resolutie 2K Ultra HD
- Levert helder beeld op
- Altijd en overal een oogje in het zeil houden
Tweezijdige audio
- Ingebouwde microfoon en speaker
- Vloeiende communicatie via de app
Bewegings- en geluiddetectie met menselijke herkenning
- De P2F beveiligingscamera verstuurd melding als een menselijke beweging of een abnormaal geluid wordt gedetecteerd
- Menselijk bewegingsherkenningssensitiviteit aanpassen met behulp van AI-aandrijving
- Beperkt valse meldingen zoals een insect of een langsrijdende auto.
Prive-modus
- Camera kan worden weggedraaid zodra u zich bevindt op hetzelfde wifinetwerk
- Prive-modus kan manueel of met tijdsschema worden ingesteld
Werkt met Alexa en Google Assistant
- U kunt de Laxihub P2F camera binnen vragen om beelden te laten streamen
Specificaties:
Resolutie: 2K Ultra HD 5 Megapixel
Audio Interface: Ingebouwde microfoon en speaker
Infraroodled: 10 meter
Functionaliteit: Met pan, tilt en zoom-functie
Opslag: SD kaart (max.128GB), Cloud opslag
Alarm Trigger: Intelligente bewegingsdetectie
Wi-Fi: 2.4G Wi-Fi (ondersteund geen 5GHz Wi-Fi)
Mobile ondersteuning: iOS en Android
Wat zit er in de doos:
1x Laxihub P2F camera
1x USB-kabel
3x Schroeven
1x Resetpin
1x Stroomadapter
1x Gebruikershandleiding
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Zandsteen 50, 2132MR, Hoofddorp, NL |
| Afstandsbediening | Nee |
| Beeldsensor | CMOS |
| CE markering | Zichtbaar |
| Communicatie | Wifi |
| Diameter lens | 2.7' |
| Externe speaker-ingang (3,5 mm) | Nee |
| Fisheye | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android |
| IR-cut | Ja |
| Inclusief floodlight | Nee |
| Inclusief gezichtsherkenning | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Model | P2F |
| Pan graden | 355 ° |
| Plafondbevestiging meegeleverd | Ja |
| Sensor/Pixel Numbers | 2 Megapixel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Temperatuurbereik max. | 550 °C |
| Temperatuurbereik min. | -20 °C |
| Tilt graden | 93 ° |
| Type beveiligingscamera | IP-camera |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 169 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| Zoomfunctie | Ja |
De Laxihub P2F - 5.0MP - Beveiligingscamera - 2K Ultra HD - Binnencamera - kost € 39,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 193,91 voor beveiligingscamera's.
Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 8,55.
Bekijk alle beveiligingscamera's.