Nedis SmartLife Camera voor Binnen - Wi-Fi - Full HD 1080p - Cloud Opslag (optioneel) / microSD (niet inbegrepen) - Met bewegingssensor - Nachtzicht - Wit
Beoordeling:
(3,8/5)
Merk: Nedis, bekijk ook andere Nedis Beveiligingscamera's
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
HD-resolutie
Via de app kun je alles in realtime in het oog houden en erop reageren. Dankzij de micro SD-sleuf kun je opnamen opslaan op een micro SD-kaart van maximaal 128 GB. Hij neemt op in Full HD-resolutie (1920 x 1080 pixels) voor compleet heldere beelden. Er is ook een mogelijkheid om het videomateriaal in onze app op te slaan via een cloudoplossing.
Reageert op beweging en geluid
De camera reageert op bewegingen. Dus als iemand de Wi-Fi-camera passeert, zal hij reageren. Er wordt dan automatisch een opname gestart, waarna je vervolgens een pushmelding op je smartphone ontvangt. De camera reageert ook op geluiden. Je kunt kiezen uit twee gevoeligheidsniveaus (Hoog 65 dB, Laag 85 dB). De geluiden worden niet opgenomen, maar je kunt ervoor kiezen om een pushmelding te ontvangen als of wanneer er geluiden worden gedetecteerd. De meldingen worden weergegeven als pop-upberichten op je smartphone zonder dat je de app hoeft te openen. Dit betekent dat je onmiddellijk op de hoogte bent en zeer snel kunt reageren. De geluidsgevoeligheidsniveaus zijn zodanig ingesteld dat een normaal gesprek of normale geluiden geen reactie van de camera veroorzaken.
Tweerichtingscommunicatie
de Wi-Fi-camera is uitgerust met een microfoon en een luidspreker. De tweerichtingsaudiocommunicatie werkt perfect als babyfoon. Je kunt je baby in de gaten houden terwijl hij slaapt, maar je krijgt ook bericht zodra hij huilt, zodat je meteen met de baby kunt praten voordat je naar het kinderbed gaat. De extra klimaatsensor van deze eenheid kan ook worden gebruikt om de omgevingstemperatuur en de vochtigheid in de kamer te bewaken.
De camera kan ook worden gebruikt om bijvoorbeeld een puppy in de gaten te houden, vanwege de kijkhoek van 100°.
Eenvoudig in te stellen
de Wi-Fi-camera kan zonder gateway worden geïnstalleerd en rechtstreeks in je draadloze netwerk worden geïntegreerd. Dit vereenvoudigt de installatie en bespaart bijkomende kosten. De camera krijgt stroom via de micro-USB-poort en de meegeleverde voedingseenheid. Daardoor kun je de WiFi-camera overal in de buurt van een stopcontact installeren. Er wordt een 3M zelfklevende pad bijgeleverd om de camera te bevestigen aan de muren van je kamer.
Over Nedis SmartLife
Nedis SmartLife Wi-Fi-producten zijn eenvoudig te installeren en worden direct in je eigen Wi-Fi-netwerk geïntegreerd. Omdat je geen gateway of hub nodig hebt, bespaar je extra kosten. Ontdek een breed en steeds groeiend assortiment producten, zoals gloeilampen, schakelaars, contactdozen, sensoren en camera’s - die allemaal met een eenvoudig te gebruiken en intuïtieve app kunnen worden bediend. Of je nu op zoek bent naar één slimme lamp of fitting, of je hele huis wilt automatiseren, ontdek hoe toegankelijk slimme technologie vandaag de dag is.
De consument moet voldoen aan de toepasselijke wet- en regelgeving en zich ervan bewust zijn dat deze beperkingen kunnen opleggen aan het maken en gebruiken van camerabeelden.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Merk | Nedis |
| Kleur | Wit |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Inclusief muurbeugel | Ja |
| Keurmerk | CE |
| Uitbreidbaar | Ja |
Technische specificaties
| Voedingstype | LED |
| Zichtbare microfoon | Nee |
| Geintegreerde speakers | Ja |
| IP-Camera functies | Geen extra functies |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon |
| Alarmsysteem protocol | Geen protocol |
Beeld
| Bereik | 5 m |
| Kijkhoek | 110 |
| Camera resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Infrarood sensor (nachtzicht) | Ja |
| Infrarood afstand | 10 m |
| FPS | 1 |
| Met bewegingssensor | Ja |
Netwerk
| Draadloze verbinding | Ja |
| WIFI | Ja |
| Netwerk beveiliging opties | Geen netwerk beveiliging |
| PoE ondersteuning | Nee |
Geheugen
| Opslagmogelijkheden | Cloud |
| Extern geheugenslot | Y |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
Bediening & alarmering
| Bediening | Mobiele app |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Alarmering via | App |
Opslag
| Opnamefunctie in de cloud | Onbetaald |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 3.10 cm |
| Product breedte | 5.20 cm |
| Product hoogte | 31 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik |
Overige productinformatie
| Verpakkingsinhoud | IP-camera Klimaatsensor USB-kabel Voedingsadapter Camerasteun Beknopte installatiehandleiding |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WIFICI11CWT |
| EAN | 5412810306053 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Ja |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | De Tweeling 28, 5215MC, 's-Hertogenbosch |
| Afstandsbediening | Nee |
| Beeldsensor | CMOS |
| CE markering | Zichtbaar |
| Communicatie | Wifi |
| Diameter lens | 4.00 |
| Externe speaker-ingang (3,5 mm) | Nee |
| Fisheye | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android |
| Gewonnen prijzen | - |
| IR-cut | Nee |
| Inclusief gezichtsherkenning | Nee |
| Model | WIFICI11C |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Pan graden | 110 ° |
| Plafondbevestiging meegeleverd | Nee |
| Sensor/Pixel Numbers | 2 Megapixel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Temperatuurbereik max. | 50 °C |
| Temperatuurbereik min. | -20 °C |
| Tilt graden | 110 |
| Type beveiligingscamera | IP-camera |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Zoomfunctie | Nee |
EAN
| EAN | 5412810306053 |
Prijsvergelijking beveiligingscamera's
De Nedis SmartLife Camera voor Binnen - Wi-Fi - Full HD 1080p - Cloud Opslag (optioneel) / microSD (niet inbegrepen) - Met bewegingssensor - Nachtzicht - Wit kost € 39,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 197,56 voor beveiligingscamera's. Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 5,26. Bekijk alle beveiligingscamera's.



