€ 39,99
- Uiterlijk 10 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bright Home Security Zien wat er rondom je huis gebeurt? Met de Philips Hue Secure camera spike plaats je de Secure beveiligingscamera waar je wilt. Direct in de grond, in een plantenpot of iedere andere plek met aarde.
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| Product lengte | 3.70 cm |
| Product breedte | 3.70 cm |
| Product hoogte | 57.70 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Type beveiligingscamera-accessoire | Voet/standaard |
| Verpakking breedte | 58 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1x camerahouder, 1x prikstok |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Philips Hue Secure camera spike kost € 39,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 100,19 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 5,65.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.