Reolink 4K Ultra HD PoE Beveiligingscamera voor buiten met Nachtzicht, 256 GB MicroSD Kaart Capaciteit, Slimme Waarschuwingen, Audio-opname 810A
Productomschrijving
Verbluffende 4K Ultra HD-kwaliteit, dag en nacht
Ervaar foutloze video in 4K Ultra HD — 1,6 keer scherper dan Super HD en 4 keer scherper dan 1080p HD. Of je nu je huis of winkel bewaakt, elk detail wordt vastgelegd met uitzonderlijke helderheid, zowel in livebeeld als tijdens het afspelen. 's Nachts zorgen 18 krachtige infrarood-leds voor een zichtbaarheid tot 30 meter in volledige duisternis, terwijl geavanceerde 3D-DNR-technologie beeldruis minimaliseert voor scherpere en vloeiendere nachtzichtbeelden.
Slimmere waarschuwingen. Realtime respons.
Geavanceerde detectie & meldingenDe Reolink RLC-810A kan je waarschuwen voor echte bedreigingen en bespaart je de rest. Nauwkeurige meldingen worden naar je gestuurd wanneer een persoon/voertuig/dier wordt gedetecteerd.
PoE - Snellere, eenvoudigere en kostenefficiënte installatie
Dankzij Power over Ethernet (PoE)-technologie verzendt deze buitenbeveiligingscamera video en krijgt hij stroom via één enkele netwerkkabel. Je installeert deze camera snel en moeiteloos.
Plug & play Betrouwbare verbindingMeeslepende time-lapses
Zet moeiteloos uren aan beeldmateriaal om in boeiende seconden met de Time Lapse-functie van Reolink. Creëer dynamische en informatieve time-lapsevideo's die de essentie van elke gebeurtenis of situatie vastleggen.
Betrouwbare beschermer in elk weertype
Deze IP67-geclassificeerde camera is waterbestendig en doorstaat extreme weersomstandigheden – veel duurzamer dan je zou denken.
Meerdere opname-opties
De RLC-810A slimme PoE IP-camera ondersteunt 24/7 continue, bewegingsgeactiveerde en geplande opname. Video's van alle drie opnametypen kunnen worden opgeslagen op de microSD-kaart, de Reolink NVR of de FTP-server. Kies de manier die jij wilt en geniet van eenvoudige, aanpasbare beveiliging.
microSD-kaart
Ondersteunt microSD-kaart tot 512 GB (niet meegeleverd).
Reolink NVR
Als je video's veel langer wilt bewaren of meerdere camera's wilt beheren, is het aansluiten van deze intelligente camera op een compatibele Reolink NVR of beveiligingscamerasysteem een betere keuze.
Jouw wereld binnen handbereik
Het is nog nooit zo eenvoudig geweest om verbonden te blijven met je huis of bedrijf. Met een paar klikken in de Reolink App of Client bekijk je livebeelden, ontvang je meldingen van noodgevallen, speel je belangrijke momenten af en meer – overal en altijd.
Realtime meldingen
Zodra de camera iets verdachts detecteert, stuurt hij een onmiddellijke pushmelding en een e-mail met een momentopname naar je apparaat. Weet altijd wat er gebeurt.
Livebeeld overal
Bekijk de situatie in huis tijdens je reis, of zie wat je kinderen uitspoken terwijl je druk bent in de keuken – met audioweergave.
Eenvoudig en slim afspelen
Je kunt niet alleen opgeslagen video's afspelen om belangrijke informatie te vinden, maar ook de video filteren op detectiemodi en de tijdlijn bedienen om snel te vinden wat je zoekt.
Bewegingszone
Je kunt de bewegingszone naar wens aanpassen, zodat je bepaalt waar objectbewegingen worden gedetecteerd en waar niet.
Spraakgestuurde bediening van je camera's
Net zo eenvoudig als "Hey Google, laat me de achtertuin zien" – bekijk wat er daar gebeurt op je Google Nest Hub of Chromecast-compatibele tv's.
Deze functie is niet beschikbaar wanneer de camera is aangesloten op NVR's.
Specificaties
Algemene kenmerken
| Merk | Reolink |
| Kleur | Wit |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Inclusief montagemateriaal | Ja |
| Inclusief muurbeugel | Ja |
| Keurmerk | CE |
| IP-camera certificaten | ONVIF |
| Uitbreidbaar | Ja |
Technische specificaties
| Voedingstype | Ethernet |
| Zichtbare microfoon | Ja |
| Geintegreerde speakers | Ja |
| IP-Camera functies | Bullet camera |
| IP waarde | IP67 |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon |
Beeld
| Kijkhoek | 87 |
| Camera resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Infrarood sensor (nachtzicht) | Ja |
| Infrarood afstand | 30 m |
| FPS | 25 |
| Met bewegingssensor | Ja |
Netwerk
| Draadloze verbinding | Nee |
| Bedrade snelheid | Fast Ethernet (Tot 100 Mbps) |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| PoE ondersteuning | Ja |
Geheugen
| Opslagmogelijkheden | Lokale opslag |
| Extern geheugenslot | Y |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
Bediening & alarmering
| Bediening | Mobiele app |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Alarmering via | App |
Opslag
| Opnamefunctie in de cloud | Geen opname in de cloud |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 6.60 cm |
| Product breedte | 6.60 cm |
| Product hoogte | 19.20 cm |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
Overige productinformatie
| Verpakkingsinhoud | RLC-810A x1 1m netwerkkabel x1 Andere installatie-accessoires x1 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6976930226084 |
| EAN | 6976930226084 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Wifi vereist | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Reolink Innovation GmbH, Kaiserstr. 5, 40479, Düsseldorf, Germany |
| Afstandsbediening | Ja |
| Beeldsensor | CMOS |
| CE markering | Zichtbaar |
| Communicatie | Ethernet |
| Diameter lens | 1/2.49", f=4.0mm F=2.0 with IRCut |
| Externe speaker-ingang (3,5 mm) | Nee |
| Fisheye | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android |
| IR-cut | Ja |
| Model | Reolink RLC-810A |
| Plafondbevestiging meegeleverd | Ja |
| Sensor/Pixel Numbers | 8 Megapixel |
| Taal handleiding | Duits |
| Temperatuurbereik max. | 55 °C |
| Temperatuurbereik min. | -10 °C |
| Type beveiligingscamera | IP-camera |
| Zoomfunctie | Ja |
EAN
| EAN | 6976930226084 |
Prijsvergelijking beveiligingscamera's
De Reolink 4K Ultra HD PoE Beveiligingscamera voor buiten met Nachtzicht, 256 GB MicroSD Kaart Capaciteit, Slimme Waarschuwingen, Audio-opname 810A kost € 76,49. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 189,11 voor beveiligingscamera's. Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 8,55. Bekijk alle beveiligingscamera's.