SecuFirst LCA230ZSD128 Dimbare Buitenlamp met geïntegreerde IP camera Zwart - Incl. 128GB micro sd kaart - Van Metaal - 900 Lumen 10W - 2K resolutie van SecuFirst
Productomschrijving
Voordelen van de SecuFirst outdoor buitenlamp met geïntegreerde IP-camera:
Installatie
Verlichting
Slimme lamp
Zowel overdag als 's nachts live meekijken
Meeluisteren en terugpraten
Notificaties op je smartphone of tablet
Opnames bij beweging
Beelden terugkijken
Geschikt voor buiten
Betrouwbaar en veilig
Geen verborgen kosten
Gemakkelijk te installeren
Wifi / LAN
SecuFirst HD App
Circle of Safety
Garantie
Alle producten van SecuFirst worden standaard geleverd met twee jaar fabrieksgarantie.
Specificaties
Video Resolutie: 2K 1440P (2048 x 1440)
Sensor: 4 Megapixel
Lens: 3.6mm ±5%
Kijkhoek: H:120° ±3° / V:45° ±3°
Nachtzicht: 8 meter, 10 SMD LED's
Beelden per seconde: Max. 25
Bewegingsmelder: Ja
Opslagmogelijkheid: Micro SD kaart (max. 64GB) (meegeleverd)
Opname formaat: AVI
Opname periode: 1 Minuut per gebeurtenis
IP Waarde: IPX5
Voeding: AC 230V
Bedrijfstemperatuur: -10°C ~ 50°C
Opslagtemperatuur: -20°C ~ 60°C
Afmetingen
Beugel:
- Hoogte 9,6 cm
- Breedte 8,9 cm
- Diepte 5,9 cm
Lamp:
- Hoogte 18,1 cm
- Breedte 6,4 cm
- Diepte 7 cm
Opslagcapaciteit bij Full HD Video opname
8GB: 340 gebeurtenissen
16GB: 650 gebeurtenissen
32GB: 1300 gebeurtenissen
64GB: 2700 gebeurtenissen
128GB: 5500 gebeurtenissen
Inhoud verpakking:
- Kingston micro sd kaart 64GB
- Verlichtingscamera LCA230ZSD64 outdoor
- Montagesteun voor verlichtingscamera
- Antenne voor camera
- Schroeven + pluggen
- Raamsticker (met beveiligingsmelding) 2x
- Handleiding
Specificaties
Algemene kenmerken
MerkSecuFirst
KleurZwart+micro sd kaart
Voor binnen of buitenVoor buiten
Inclusief montagemateriaalJa
Inclusief muurbeugelJa
KeurmerkCE
UitbreidbaarJa
Technische specificaties
VoedingstypeNetstroom
Zichtbare microfoonJa
Geintegreerde speakersJa
IP-Camera functiesGeen extra functies
IP waardeIP55
Smart Home PlatformSecuFirst
Alarmsysteem protocolWifi
Beeld
Bereik15 m
Kijkhoek120
Camera resolutie2K
Infrarood sensor (nachtzicht)Ja
Infrarood afstand15 m
FPS25
Met bewegingssensorJa
Inclusief schermNee
Netwerk
Draadloze verbindingJa
Bedrade snelheidFast Ethernet (Tot 100 Mbps)
WIFIJa
Type WIFI netwerkSingle-band (2,4 GHz)
Netwerk beveiliging optiesWPA2
PoE ondersteuningNee
Geheugen
Inclusief recorderJa
OpslagmogelijkhedenMicro SD-kaart
Extern geheugenslotY
Type extern geheugenslotMicro SD
Bediening & alarmering
BedieningMobiele app
Bediening via mobiele appJa
Alarmering viaApp
Opslag
Opnamefunctie in de cloudGeen opname in de cloud
Afmetingen & Gewicht
Product lengte7 cm
Product breedte6.40 cm
Product hoogte18.10 cm
Garantie
Fabrieksgarantie termijn2 jaar
Reparatie typeCarry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantieOnheus Gebruik
Overige productinformatie
MPN (Manufacturer Part Number)LCA230ZSD128
EAN8719689179328
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Kan zelfstandig met internet verbindenJa
App vereist voor volledige functionaliteitJa
App werkt op besturingssyteemAndroid
Delen van gebruikersgegevens vereistNee
Wifi vereistJa
Bluetooth vereistNee
Mobiele data verbinding mogelijkJa
Betaalde diensten vereistNee
Compatibel metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikant
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar2023
IntroductiemaandSeptember
Ondersteuning met updatesMinimaal 60 maanden na introductiedatum
Overige kenmerken
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)
AfstandsbedieningNee
BeeldsensorCMOS
CE markeringZichtbaar
CommunicatieBluetooth
Diameter lens3.6mm
Externe speaker-ingang (3,5 mm)Nee
FisheyeNee
Geschikt voor besturingssysteemAndroid
Gewonnen prijzenInstallers Choice
IR-cutJa
Inclusief floodlightJa
Inclusief gezichtsherkenningNee
Met verlichtingJa
ModelSecuFirst LCA230ZSD128
Ondersteunt MatterNee
Pan graden120 °
Plafondbevestiging meegeleverdNee
Sensor/Pixel Numbers4 Megapixel
Taal handleidingDuits
Temperatuurbereik max.60 °C
Temperatuurbereik min.-20 °C
Tilt graden90 °
Type beveiligingscameraIP-camera
Verpakking breedte188 mm
Verpakking hoogte117 mm
Verpakking lengte199 mm