Productomschrijving
1 x paar (male+female)
1) 5 5 x 2 1 mm DC Power mannelijke Jack aan 2 dirigent schroef neer Connector2) voor LED licht controller3) gewoon & professionele uitstraling voor macht bekabeling4) gemakkelijker voor de installatie van de camera Bespaar tijd en meer veiliger kabelverbinding5) geen elektrische kraan geen splicing geen plooien maar slechts een kleine schroevendraaier6) afmetingen: 39 x 14 x 13 mm
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Indoor |
| Product lengte | 3.80 cm |
| Product breedte | 1.40 cm |
| Product hoogte | 1.20 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | White |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | Zie Omschrijving |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De 5 5 x 2 1 mm DC Power mannelijke Jack aan 2 dirigent schroef neer Connector voor LED licht Controller kost € 10,45.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 85,80 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.