Micro SD Card Western Digital WDD064G1P0C 64GB
Productomschrijving
Deze geheugenkaart is geoptimaliseerd voor videobewakingscamera's en 24-uurs opname. Deze opname wordt niet onderbroken, zelfs niet bij een netwerkstoring.
De compatibele camera's waarschuwen wanneer de geheugenkaart service nodig heeft, hierdoor kunt u tijdig actie ondernemen.
- Producttype: Flashgeheugenkaart
- Gebruik: Videobewaking
- Opslagcapaciteit: 64GB
- Kleur: Paars
- SD Speek Class: UHS-I U1/ Class10
- Leessnelheid tot 80 MB/s
- Schrijfsnelheid tot 50 MB/s
- Model: MicroSDXC
- Artnr. WDD064G1P0C
- Min. gebruikstemperatuur: -25 graden
- Max. gebruikstemperatuur: 85 graden
- L:162072SB
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 0718037874975 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Paars |
| Verpakking breedte | 71 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6 g |
EAN
| EAN | 0718037874975 |
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Micro SD Card Western Digital WDD064G1P0C 64GB kost € 43,27. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 85,76 voor beveiligingscamera-accessoires. Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95. Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.