Productomschrijving
De dummy-buitencamera heeft een professioneel ontwerp met een ingebouwde knipperende LED en een zeer realistische afleidings-IR LED, die helpt inbraak te voorkomen. Het werkt op twee AA-batterijen en is eenvoudig te monteren met de meegeleverde beugel.
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Voedingstype | Batterij |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Inclusief muurbeugel | Ja |
| EAN | 5412810269518 |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 17 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 90.00 mm |
| Verpakking hoogte | 220.00 mm |
| Verpakking lengte | 175.00 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x dummy-camera 1 x installatiemateriaal Handleiding |
| eWaste | Ja |
EAN
Prijsvergelijking dummy camera's
De Nedis Dummy Beveiligingscamera - Bullet - IP44 - Batterij Gevoed - Buiten - Inclusief muurbeugel - Grijs kost € 15,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,93 voor dummy camera's.
Dummy camera's zijn beschikbaar vanaf € 3,99.
Bekijk alle dummy camera's.