Relaxdays 2x dummy dome camera met led-lampje - nep bewakingscamera binnen & buiten
Productomschrijving
Opmerking: Let er bij de montage op dat je de camera niet op openbare plaatsen richt.
Dummy dome camera in detail
- Afmeting H x B x D: ca. 23,5 x 12,5 x 14 cm
- Werkt op 2x AA-batterijen
- Gewicht: ca. 260 g
- Materiaal: Kunststof
- Kleur: Zwart
- Set van 2
Authentieke dummy camera voor een veiliger gevoel in huis
- Dummy camera met dome vorm lijkt net echt
- Rood knipperend led-lampje suggereert dat er gefilmd wordt
- Geschikt om binnen en buiten te gebruiken
- Inclusief montagemateriaal voor bevestiging aan de muur
- Gaat vandalisme, diefstal en inbraak tegen
Levering omvat
- 2x Dummy bewakingscamera
- Materiaal voor wandbevestiging
- Decoratie en batterijen zijn niet bij de levering inbegrepen
Specificaties
Productinformatie
| Kleur | zwart |
| Voedingstype | Batterij |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Inclusief muurbeugel | Ja |
| EAN | 4052025465032 |
Afmetingen & Gewicht
| Product lengte | 14 cm |
| Product breedte | 12.50 cm |
| Product hoogte | 23.50 cm |
Overige kenmerken
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4052025465032 |
Prijsvergelijking dummy camera's
De Relaxdays 2x dummy dome camera met led-lampje - nep bewakingscamera binnen & buiten kost € 22,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,83 voor dummy camera's. Dummy camera's zijn beschikbaar vanaf € 3,99. Bekijk alle dummy camera's.