De TP-Link Tapo C325WB is een Wifi beveiligingscamera voor buiten (outdoor) Door een Live waargave in 2K QHD worden de beelden scherper vastgelegd met twee keer meer pixels dan 1080P. ColorPro-nachtzicht biedt professionele bewaking en levendige beelden.
ColorPro-nachtzicht – biedt professionele bewaking en levendige beelden zonder spotlampen, zelfs bij uiterst lage lichtomstandigheden. Profiteer van de hoogwaardige kwaliteit en heldere beelden tijdens donkere nachten.
F1.0 groot diafragma en 1/1,79'' grote sensor – een groot diafragma van F1.0 registreert tot vier keer meer licht dan een van F2.0, terwijl de 1/1,79'' sensor een groter oppervlak en hogere gevoeligheid biedt dan normale 1/2,7'' sensors. Beide zijn essentieel voor het nauwkeurig weergeven van kleuren bij uiterst lage lichtomstandigheden.
Liveweergave in 2K QHD – Tapo C325WB heeft een resolutie van 2688 × 1520 en legt beelden scherper vast met twee keer meer pixels dan 1080p.
Detectie van personen/huisdieren/voertuigen – slimme AI-detectie identificeert mensen, huisdieren en voertuigen, waarvan gebruikers indien nodig meldingen ontvangen‡. Deze functies zijn gratis beschikbaar.
Aanpasbare bewegingsdetectie – stel activiteitszones of grenzen in en ontvang direct meldingen als er in een van de zones beweging wordt gedetecteerd.
Beveiligde opslag, lokaal en in de cloud –sla opnamen op een microSD-kaart (tot 512 GB)† op of gebruik de cloudopslagservices van Tapo Care.
IP66 weerbestendigheid – biedt uitstekende water- en stofdichte eigenschappen voor gebruik buitenshuis.
Bekabeld of draadloos netwerk – verbind je camera met het netwerk door middel van een ethernetkabel of via wifi voor een flexibelere installatie.
Breed gezichtsveld – een brede kijkhoek tot 127° zorgt voor een groter detectiebereik, zodat je de camera op meer belangrijke gebieden kunt richten.
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Afstandsbediening | Ja |
| Beeldsensor | CMOS |
| CE markering | Zichtbaar |
| Communicatie | Ethernet |
| Diameter lens | Lens: F/NO: 1.0±5%; Focal Length: 4.58mm±5% |
| Externe speaker-ingang (3,5 mm) | Ja |
| Fisheye | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android |
| Gewonnen prijzen | NA |
| IR-cut | Nee |
| Inclusief floodlight | Nee |
| Inclusief gezichtsherkenning | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Model | Tapo C325WB |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Pan graden | 0 ° |
| Plafondbevestiging meegeleverd | Ja |
| Sensor/Pixel Numbers | 3 Megapixel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Temperatuurbereik max. | 45 °C |
| Temperatuurbereik min. | -20 °C |
| Tilt graden | 0 ° |
| Type beveiligingscamera | IP-camera |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Zoomfunctie | Nee |
De TP-Link Tapo C325WB - Beveiligingscamera - Outdoor- 2K QHD- Wifi camera- ColorPro nachtzicht kost € 90,20.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 198,39 voor beveiligingscamera's.
Beveiligingscamera's zijn beschikbaar vanaf € 8,55.
Bekijk alle beveiligingscamera's.