Wandhouder geschikt voor Eufy Homebase 3 Wit
Beoordeling:
(4,8/5)
Merk: Cavus, bekijk ook andere Cavus Beveiligingscamera-accessoires
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Eenvoudige houder om de Eufy homebase 3 op te hangen.
Inclusief bevestegingsmateriaal.
LET OP! Alleen geschikt voor de Eufy homebase 3 model: S380
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Indoor |
| Product lengte | 11.80 cm |
| Product breedte | 9.30 cm |
| Product hoogte | 5.10 cm |
Productinformatie
| EAN | 8785280988126 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Opslagcapaciteit | Geen opslagcapaciteit |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsinhoud | Eufy homebase 3 houder schroeven ter bevestiging |
EAN
| EAN | 8785280988126 |
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Wandhouder geschikt voor Eufy Homebase 3 Wit kost € 17,45. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 116,00 voor beveiligingscamera-accessoires. Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 5,65. Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.



