Productomschrijving
Arlo Ultra Indoor Magnetic Charging Cable
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Product lengte | 2.44 cm |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Kleurloos |
| Materiaal | Kunststof |
| Opslagcapaciteit | Geen opslagcapaciteit |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| Verpakkingsinhoud | Magnetische laadkabel, Netvoeding, Raamsticker. |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Arlo magnetische stroomkabel voor binnen (wit) - STROOMKABEL - Arlo Gecertficieerd Accessoire - 2,4 m magnetische stroomkabel - Compatibel met Arlo Ultra 2 (+XL), Pro 5, Pro 4 (+XL), Pro 3, Go 2 beveiligingscamera's & floodlight - VMA5000C-100EUS kost € 35,23.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 89,14 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.