Western Digital WDD256G1P0C WD Purple 256GB microSD geheugenkaart voor bewakingscamera's
Productomschrijving
De Western Digital WDD256G1P0C WD Purple is een 256GB microSD geheugenkaart speciaal ontworpen voor het 24/7 opnemen van beelden van bewakingscamera's. De microSD kaart is vochtbestendig en heeft een operationeel temperatuurbereik van -25 tot 85 graden Celsius.
Onder het tabblad 'Documenten' zijn verdere details beschikbaar onder de datasheet en de link naar de product pagina van de fabrikant.
Belangrijkste kenmerken
256 gigabyte 24/7 opname Temperatuurbereik van -25 tot 85 graden© Tekst is auteursrechtelijk beschermd
Specificaties
Kenmerken
| Product lengte | 1.50 cm |
| Product breedte | 1 cm |
Productinformatie
| EAN | 0718037874951 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | paars |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 x micro sd 256 gb |
EAN
| EAN | 0718037874951 |
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Western Digital WDD256G1P0C WD Purple 256GB microSD geheugenkaart voor bewakingscamera's kost € 79,65. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 86,24 voor beveiligingscamera-accessoires. Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95. Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.