WL4 PA-12-2000-W 12V/2A waterbestendige universele mini voeding adapter van Merkloos
Productomschrijving
De WL4 PA-12-2000-W is een waterbestendige (IP67) universele mini 12VDC voeding adapter. De voeding adapter is geschikt voor buitengebruik.
Belangrijkste kenmerken
Ingang: 100 - 240V AC 50/60Hz Uitgang: 12VDC 2000mA Gestabiliseerd IP67 waterbestendig Afmeting 61x59x30mm