Productomschrijving
Let op: dit artikel is alleen te gebruiken met de Philips Hue Secure bedrade beveiligingscamera
Bright Home Security Met de Philips Hue Secure zwarte cameravoet plaats je een bedrade beveiligingscamera op elk plat oppervlak in je woning. De verzwaarde standaard zorgt voor stabiliteit en het slimme ontwerp verbergt de oplaadkabel. Door de combinatie vorm en functie past de standaard naadloos in elk interieur.
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Product lengte | 8.10 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| Opslagcapaciteit | Geen opslagcapaciteit |
| Type beveiligingscamera-accessoire | Voet/standaard |
| Verpakking breedte | 78 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 89 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1x desktop standaard zwart |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Philips Hue Secure cameravoet - zwart kost € 43,98.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 89,14 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.