€ 38,00
- Op voorraad. Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Reolink Zonnepaneel 2 voor camera op batterij. Nominaal vermogen: 6 W, USB-uitgangsvoltage: 6 V, USB-uitgangsstroom: 0,96 A. Internationale veiligheidscode (IP): IP65, USB-connectortype: USB Type-C, Snoerlengte: 4 m. Breedte verpakking: 200 mm, Diepte verpakking: 240 mm, Hoogte verpakking: 85 mm. Breedte: 174,6 mm, Diepte: 185 mm, Hoogte: 210,6 mm
Specificaties
Kenmerken
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| Product lengte | 18.50 cm |
| Product breedte | 17.46 cm |
| Product hoogte | 21.06 cm |
Productinformatie
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Reolink Innovation GmbH, Kaiserstr. 5, 40479, Düsseldorf, Germany |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Silicium |
| Type beveiligingscamera-accessoire | Stroomvoorziening |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht | 774 g |
| Verpakkingsinhoud | Zonnepaneel *1 4 meter aansluitkabel *1 overige installatieaccessoires |
EAN
Prijsvergelijking beveiligingscamera-accessoires
De Reolink Zonnepaneel 2 voor camera op batterij, 6W kost € 38,00.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 91,36 voor beveiligingscamera-accessoires.
Beveiligingscamera-accessoires zijn beschikbaar vanaf € 1,95.
Bekijk alle beveiligingscamera-accessoires.